Welkom!

2014 was een geweldig sportjaar voor Nederland, hoe gaan wij het er vanaf brengen in 2015! volg het hier op deze site, op weg naar Rio 2016 :-)

EK (europees kampioen) WK (wereldkampioen)

11.01.2015 Ireen Wüst (EK Allround schaatsen dames)
11.01.2015 Sven Kramer (EK Allround schaatsen heren) 
24.01.2015 Sjinkie Knegt (EK 1500 meter shorttrack heren)
25.01.2015 Sjinkie Knegt (EK 1000 meter shorttrack heren)
25.01.2015 Sjinkie Knegt (EK overall shorttrack heren)

knegt+is+lekker+bezig.png

resultaat 1500 meter dames:
1. Elise Christie (GBR)
2. Sofia Prosvirnova (RUS)
3. Veronique Pierron (FRA)
4. Lara van Ruyven (NED)

resultaat 500 meter dames: 
1. Elise Christie (GBR)
2. Sofia Prosvirnova (RUS)
3. Patricja Maliszewska (POL)
8. Lara van Ruyven (NED)

resultaat 1500 meter heren:
1. Sjinkie Knegt (NED)
2. Semen Elistratov (RUS)
3. Daan Breeuwsma (NED)

resultaat 500 meter heren:
1. Victor An (NED)
2. Sjinkie Knegt (NED)
3. Semen Elistratov (RUS) 

heren enkelspel
Q1 ?-?
Q2 ?-?
Q3 Thomas Berdych (CZE-7) vs Rafael Nadal (ESP-3)
Q4 Andy Murray (GBR-6) vs Nick Kyrgios (AUS)

dames enkelspel 
Q1 ?-?
Q2 ?-?
Q3 Ekaterina Makarova (RUS-10) vs Simona Halep (ROU-3)
Q4 Eugenie Bouchard (CAN-7) vs Maria Sharapova (RUS-2)

heren dubbelspel: 
Q1 ? vs ?
Q2 Cuevas (URU)/Marrero (ESP) vs ?
Q3 Lopez (SPA)/Mirnyi (BLR) vs ?
Q4 Herbert (FRA)/Mahut (FRA) vs Benneteau (FRA)/Roger-Vasselin (FRA)

dames dubbelspel: 
Q1 ? vs Bertens (NED)/Johansson (ZWE)
Q2 Makarova (RUS)/Vesnina (RUS) vs ?
Q3 Jans-Ignacik (POL)/Kiepac (SLO) vs ?
Q4 Kops-Jones (USA)/Spears (USA) vs Krajicek (NED)/Strycova (CZE) 

Santos+tour+Down+Under.png

20.01.2015 etappe 1 Tanunda - Campbelltown (133 km)
1. Jack Bobridge (AUS), 2. Lieuwe Westra (NED), 3. Luke Durbridge (AUS)
21.01.2015 etappe 2 Unley - Stirling (150 km)
1. Juan Jose Lobato (SPA), 2. Daryl Impey (ZAF), 3. Gorka Izagirre (SPA)
algemeen klassement: 1. Jack Bobridge (AUS)
22.01.2015 etappe 3 Norwood - Paracombe (143 km)
1. Rohan Dennis (AUS), 2. Cadel Evans (AUS), 3. Tom Dumoulin (NED)
algemeen klassement: 1. Rohan Dennis
23.01.2015 etappe 4 Glenelg - Mount Barker (145 km)
1. Steele Von Hoff (Aus), 2. Daryl Impey (ZAF), 3. Wouter Wippert (NED)
algemeen klassement: 1. Rohan Dennis
24.01.2015 etappe 5 McLaren Vale - Wilunga Hill (151 km)
1. Richie Porte (AUS), 2. Rohan Dennis (AUS), 3. Ruben Fernandez (SPA)
algemeen klassement: 1. Rohan Dennis
25.01.2015 etappe 6 Adelaide - Adelaide (90 km) 
1. Wouter Wippert (NED), 2. Heinrich Haussler (AUS), 3 Boris Vallee (BEL)
algemeen klassement: 1. Rohan Dennis

Even voorstellen:
Wouter+Wippert.png 

logo+africa+cup+2015.png

17.01.2015 17:00 uur Equatorial Guinea vs Congo 1-1
16. Lopez 1-0, 85. Koulossa 1-1
17.01.2015 20:00 uur Burkina Faso vs Gabon 0-2
19. Aubameyang 0-1, 72. Evouna 0-2
18.01.2015 17:00 uur Zambia vs RD Congo 1-1
2. Singuluma 1-0, 66. Bolasie 1-1
18.01.2015 20:00 uur Tunesia vs Cape Verde 1-1
75. Moncer 1-0, 77. Heldon 1-1
19.01.2015 17:00 uur Ghana vs Senegal 1-2
14. Aywe 1-0, 58. Diouf 1-1, 90+3 Sow 1-2
19.01.2015 20.00 uur Algeria vs South Africa 3-1
51. Phala 0-1, 67. Hlatshwayo (ed) 1-1, 72. Ghoulam 2-1, 83. Slimani 3-1
20.01.2015 17:00 uur Cote D'Ivoire vs Guinea 1-1
36. Yattara 0-1, 72. Doumbia 1-1
20.01.2015 20:00 uur Mali vs Cameroon 1-1
69. Yatabare 1-0, 82. Moukandjo 1-1 

21.01.2015 17:00 uur Equatorial Guinea vs Burkina Faso 0-0
21.01.2015 20:00 uur Gabon vs Congo 0-1
48. Oniangue 0-1
22.01.2015 17:00 uur Zambia vs Tunesia 1-2
46. Mayuka 1-0, 53. Akaichi 1-1, 69. Chikhaoui 1-2
22.01.2015 20:00 uur Cape Verde vs RD Congo 0-0
23.01.2015 17:00 uur Ghana vs Algeria 1-0
90. Gyan 1-0
23.01.2015 20:00 uur South Africa vs Senegal 1-1
47. Manyisa 1-0, 60. Mbody 1-1
24.01.2015 17:00 uur Cote D'Ivoire vs Mali 1-1
7. Sako 0-1, 87. Gradel 1-1
24.01.2015 20:00 uur Cameroon vs Guinea 1-1
13. Bile 1-0, 42. Traore 1-1
 
25.01.2015 19:00 uur Congo vs Burkina Faso
25.01.2015 19:00 uur Gabon vs Equatorial Guinea
26.01.2015 19:00 uur RD Congo vs Tunesia
26.01.2015 19:00 uur Cape Verde vs Zambia
27.01.2015 19:00 uur South Africa vs Ghana
27.01.2015 19:00 uur Senegal vs Algeria
28.01.2015 19:00 uur Cameroon vs Cote D'Ivoire
28.01.2015 19:00 uur Guinea vs Mali

31.01.2015 17:00 uur kwartfinale 1A vs 2B
31.01.2015 20:00 uur kwartfinale 1B vs 2A
01.02.2015 17:00 uur kwartfinale 1C vs 2D
01.02.2015 20:00 uur kwartfinale 1D vs 2C

04.02.2015 20:00 uur halve finale
05:02.2015 20:00 uur halve finale

07:02.2015 17:00 uur bronzenwedstrijd
08:02.2015 20:00 uur finale 

Welkom bij Clubs!

Kijk gerust verder op deze club en doe mee.

Wat is dit?


Of maak zelf een Clubs account aan: